Youtube
Youtube
Hexa Color Sort
Hexa Color SortŁamigłówki
Okładka Hexa Color Sort
Hexa Color Sort to darmowa gra łamigłówki od Drivix Games. Zagraj online na Playgama.
Save IconZapisz postępy!
Hexa Color Sort
Hexa Color SortŁamigłówki
Save IconZachowaj postępy na każdym urządzeniu — zaloguj się

Hexa Color Sort

4.1 / 92 głosy3
Orientacja gry: Pionowa
Platformy: PC, Android, iOS
Data wydania: wrzesień 2025
Ostatnia aktualizacja: maj 2026
Obsługiwane języki: Angielski

O grze Hexa Color Sort: Sześciokątne układanki i łączenie kolorów

Hexa Color Sort to wciągająca łamigłówka, która miesza sortowanie sześciokątów, układanie stosów i łączenie elementów w jedną, przemyślaną całość. Gra zabiera nas w cyfrową podróż po dynamicznych środowiskach 3D, gdzie kluczem do sukcesu jest odpowiednie manewrowanie płytkami, by tworzyć zgrane zestawy i odkrywać ukryte zagadki liczbowe. Dzięki czystej grafice 3D całość wygląda niezwykle estetycznie i daje poczucie satysfakcjonującej kontroli nad każdym ruchem.

Na ekranie zobaczysz jaskrawe, sześciokątne kafelki spiętrzone w pionowe wieże na białych podstawkach. Cienkie, białe linie tworzą geometryczne wzory – od kół i pasków po gwiazdki – zdobiące powierzchnię kafelków. W niektórych scenach znajdziesz nawet urocze kwiatowe motywy w samym centrum wielokolorowych heksów.

Jak grać w Hexa Color Sort: Sortuj kolory i dominuj na planszy

Twoim głównym celem jest takie układanie heksów, aby kolory do siebie pasowały. To proste w teorii, ale wymaga niezłej kombinatoryki! Rozważaj każdy ruch – jeśli zabraknie ci miejsca na planszy, zabawa kończy się klapą. Poziomy stają się coraz bardziej zakręcone, testując szare komórki do granic możliwości, ale spokojnie: gdy utkniesz w martwym punkcie, zawsze możesz użyć przydatnych wspomagaczy.

Sterowanie

    • Tapnięcie / Kliknięcie: Wybierasz i układasz sześciokątne kafelki

Gry, które mogą Cię wciągnąć

Jeśli czujesz, że Hexa Color Sort to Twój klimat, świat Łamigłówki jest pełen podobnych wyzwań, które wymuszą na Tobie wytężenie umysłu. Screw Match wykorzystuje zbliżoną logikę kolorów, zmuszając Cię do układania śrubek w pasujące pudełka, zanim skończy się miejsce. Nuts Puzzle: Sort By Color to kolejna propozycja z kolorowymi nakrętkami i śrubami, gdzie planowanie kilku ruchów w przód jest równie kluczowe, co w Hexa Color Sort. Jeśli lubisz czyścić planszę za pomocą sprytnego ustawiania bloków, Blockibo: Color Blocks dorzuca do pieca bramki, przeszkody i power-upy, które nieźle mieszają w rozgrywce. Z kolei Mahjong Puzzle: Tile Match oferuje wyzwanie oparte na kafelkach, w którym dostrzeganie wzorów i myślenie strategiczne jest lustrzanym odbiciem tego, czego wymaga od Ciebie Hexa Color Sort.

Sortowanie i planowanie, które stanowi serce Hexa Color Sort, idealnie odnajduje się też w Strategia, a precyzja, jakiej wymaga układanie płytek, doceni każdego, kto czerpie satysfakcję z opanowania mechanik w Umiejętności.

Film

Osadź tę grę

Użyj tego linku, aby osadzić grę na swojej stronie internetowej za pomocą iframe

playgama.com/pl/export/game/hexa-color-sort
Zaloguj się, aby Osadzać i Monetować Gry
Darmówa online na PlaygamaNa Playgama ogarniasz najświeższe i najlepsze gierki za friko. Bez ściągania, bez nachalnych reklam, bez pop-upów. Wrzuć w przeglądarkę i odpalaj fun!
Losowa Gra