Youtube
Youtube
3D Dots
3D DotsŁamigłówki
Okładka 3D Dots
3D Dots to darmowa gra łamigłówki od Mewton Games. Zagraj online na Playgama.
Save IconZapisz postępy!
3D Dots
3D DotsŁamigłówki
Save IconZachowaj postępy na każdym urządzeniu — zaloguj się

3D Dots

★★★★★★★4.1 / 82 głosy3
Orientacja gry: Pionowa
Platformy: PC, Android, iOS
Data wydania: lipiec 2026
Ostatnia aktualizacja: lipiec 2026
Obsługiwane języki: Angielski, Rosyjski

O 3D Dots: Relaksująca łamigłówka typu „połącz kropki” w prawdziwej przestrzeni 3D

3D Dots bierze znany pomysł łączenia kropek i przenosi go w pełni poza kartkę papieru. Każdy poziom zaczyna się jako chmura ponumerowanych kropek unoszących się w powietrzu, a łączenie ich właściwymi liniami stopniowo ujawnia ukryty obiekt. Liczba wydrukowana na każdej kropce mówi dokładnie, ile linii musi się tam spotkać, więc całe doświadczenie opiera się na czystej logice, a nie na zgadywaniu.

To, co odróżnia 3D Dots od płaskich gier tego typu, to prawdziwa głębia. Kamerą można swobodnie obracać, co pozwala sprawdzić figurę pod dowolnym kątem i dostrzec połączenia, które były niewidoczne od frontu. Jedna ze scen pokazuje galerię ukończonych modeli ułożonych jako siatka kart, gdzie unikalne kształty 3D wypełniają odblokowane miejsca, a znaki zapytania zastępują modele, które dopiero czekają na odkrycie.

Jak grać w 3D Dots: Łącz ponumerowane kropki, aby odkryć ukryte obiekty

Dotknij dowolnej kropki i przeciągnij linię do innej kropki, aby utworzyć połączenie. Liczba wewnątrz każdej kropki wskazuje, ile linii musi się tam spotkać — gdy ta liczba zostanie osiągnięta, kropka zmieni kolor na zielony. Błędne połączenie zmieni kolor na czerwony; dotknij czerwonej linii, aby ją usunąć i spróbować innej pary.

Ponieważ łamigłówka istnieje w trzech wymiarach, niektóre kropki chowają się za innymi, gdy patrzysz na nie na wprost. Przesuwaj palcem po pustym obszarze, aby obracać model i odsłonić ukryte kropki. Szczypnij lub przewiń, aby powiększyć i dokładnie przyjrzeć się gęstym skupiskom.

Ukończ poprawnie każde połączenie, a model zostanie ujawniony i dodany do twojej galerii. Większe modele są składane część po części, a nie wszystkie na raz. Jeśli utkniesz, przycisk podpowiedzi (Hint) wskaże jedno poprawne połączenie. Ukończ jak najwięcej modeli, aby wspiąć się na szczyt tabeli wyników.

Sterowanie

    • Dotknij kropki + przeciągnij: Połącz jedną kropkę z drugą za pomocą linii
    • Dotknij czerwonej linii: Usuń błędne połączenie
    • Przesuń palcem po pustym obszarze: Obróć kamerę wokół modelu
    • Szczypnij lub przewiń: Powiększ lub pomniejsz widok

Gry, które mogą Ci się spodobać

Aby uzyskać więcej wyzwań logicznych, warto przejrzeć pełną kolekcję Łamigłówki na Playgama, a jeśli to przestrzenna głębia 3D Dots przyciągnęła Twoją uwagę, warto sprawdzić kategorię 3D.

Jeśli lubisz plansze z jasnymi zasadami i satysfakcjonującą logiką krok po kroku, Arrow Puzzle oferuje podobne spokojne doświadczenie zbudowane wokół usuwania strzałek w odpowiedniej kolejności. Arrows podnosi stawkę dzięki mechanice kolizji i ograniczonej liczbie ruchów, nagradzając staranne planowanie, tak jak 3D Dots nagradza staranną obserwację. Arrow Exit Puzzle skupia się na sekwencjonowaniu przestrzennym i logice czyszczenia planszy, co powinno być znajome każdemu, kto spędził czas na obracaniu modelu 3D w poszukiwaniu właściwego połączenia. Dla graczy, którzy lubią kolorowe i postępowe łamigłówki, Blockibo: Color Blocks stopniowo wprowadza nowe mechaniki na kolejnych poziomach, zachowując relaksujące tempo gry, dzięki któremu 3D Dots jest tak przystępne.

Osadź tę grę

Użyj tego linku, aby osadzić grę na swojej stronie internetowej za pomocą iframe

playgama.com/pl/export/game/3d-dots
Zaloguj się, aby Osadzać i Monetować Gry
Darmówa online na PlaygamaNa Playgama ogarniasz najświeższe i najlepsze gierki za friko. Bez ściągania, bez nachalnych reklam, bez pop-upów. Wrzuć w przeglądarkę i odpalaj fun!
Losowa Gra